Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

skoda ze jsem Vas dotaz neprecetla drive... nezlobte se na me, ale ti co vam davaji rady nemaji poneti ze sloupovite odrudy nejsou jen jablone.Bydlim v nemecku nakoupila jsem stromky pred asi 8-10lety sloupovite.Ruzne druhy jablone, hrusne cervene a zlute asi williams a jednu kumoi ktera je opravdu bomba.Se zadnym stromkem nemam problem plodi presne jako na nekterych fotkach, kde jsou ze vsech stran az do trech i mych ctyrech metrech obsypane.mam vetsi pozemek pestuji ruzne stromky vetsich velikosti a mezi nimi jsem dosadila prave ty sloupovite opyluji se mezi sebou.Hrusne williams i clapova cervena sloupovite obsypane a nejdulezitejsi i vsechny plody dozraji.Bohuzel v loni Kumoi jablkohrusen praskla v pulce pod lonskou tihou plodu.kazdy kdo kolem prochazi neveri vlastnim ocim ze to tak jde.Kdybych mela mensi zahradu tak pestuji pouze sloupovite.U souseda takto bohate plodi tresne ty nepotrebuji mam tresni dost na vetsich stromech.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika