Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý večer ve spolek, vidím že diskuze se rozjela. Jen abych to uvedl na správnou míru, já vůbec netvrdim že se u Urbana v Želes. špatně nakupuje nebo že toho mají málo. Je to zahradnictví a sami si dělají, aspoň část sortimentu určitě. Brabec v Modricach to už je jen to centrum jak sem psal a ti už jen preprodavaji. Vyšší ceny, menší stromky atd. nedoporucuji, informace no... Od Urbana mám take to co asi sama chcete, třešeň u mě Kordia na Gisele5. No co říct, cena cca 350,- za proutek 1m vysoky, koupil jsem ji abych měl hlavně referenční týden 5-6 tresnovy jako jistotu a abych koupil malou třešeň pro děti na jezeni "skoro" že země a dobrá odruda. Tak to dobrý. Ale už bych to nekopil. Práce s tím bude stejně nebo i víc než s velkou třešní co mám a užitek neporovnatelně menší. Ale každého věc. Prectete si prosím něco o podnoži Gisela5 a uvidíte. Nejmenší podnož pro třešeň, ale zase mělce koření... Jinak u Brabce ani Giselu ani nesezenete. Prostě obchodakove typ. Dal bych něco jiného nebo se pripravte udělat podmínky jaké musíte udělat. Dobrý vecer K.z B.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika