Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

jestli si myslite, ze mam neco spolecneho s panem Urbanem, tak se velmi mylite.. pani si muze nakoupit klidne v hortisu v Zidlochovicich, u Brabce v Modricich, v jakem koliv jinem marketu.. jelikoz jsem taky od brna, konkretne ze Zidlochovicka, nakupuji u Urbana, protoze ma solidni vyber a solidni ceny, napr. jsem kupoval loni na podzim stromkovy zluty rybiz, ktery ma uz ted nekolik krasnych hroznu rybizu.. takze ja muzu urbana doporucit, stejne jako treba Starkla, od ktereho mam krasny serik, ktery chodi vsichni obdivovat.. je to na kazdem, co si kde vybere.. co se tyka sloupovitych jabloni, tak kdyz si prectete zdejsi diskuse, tak vetsina lidi je spise nespokojena, at uz s tim, ze stromky plodi nepravidelne, nebo ovoce neni takove kvality, jake by se mohlo zdat.. ja chtel koupit take asi 4 stromky sloupovite, nakonec jsem precetl pul internetu a zavrhl to, koupil jsem si vyse zminovane klasicke stromky..  co si pani vybere a kde to nakoupi je uz jen jeji vec.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika