Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Doufam, ze se to ohledne Spintoru do pristiho roku vyjasni, letos uz ho kupovat nebudu. Jak jsem cetl, jedna se o kontaktni pripravek, ktery zrejme nebude translaminarni a trasnenky u jahod ziji pod okvetnimi platky, tak nevim jaka bude ucinnost. Po vecernim postriku translaminarnim pripravkem Vertimec, jsem druhy den otrhal par kvetu a nejake zive trasnenky jsem nalezl, byt podstatne mene, predtim byla v kazdem kvetu minimalne jedna (velmi neprijemny skudce u pozdnich odrud).

Plenum jsem si koupil vcera, objevily se u mne molice, ne ve skleniku, ale venku na kedlubnach, salatu i jahodach, coz drive nepamatuji, ze by u mne nejaka molice kdy byla. Prvni postrik pripravkem Karate vcelku zabral, chystam se na opakovany postrik pripravkem Plenum. Ma jeste nekdo 'venkovni' molice? J.R.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika