Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Prasklý kmen u třešně

Díky za názor pane Wimpi. To je právě, že vytvářejí Vámi nazvanou izolační vrstvu. Pan Miloš Vysloužil napsal příspěvek v 2006 o přijímání živin nejen listovou plochou, ale i kkenem a větvemi. Že nevíte co tihle prevíti dokážou, se ani nedivím. To co zde sleduji při Vaší diskusi o použití "prostředků na ochranu rostlin" se mi kolikrát ježí chlupy na hlavě a nejen tam. Osobně být mechem nebo lišejníkem, vyvěsím bílou vlajku a bleskově balím kufry.  A pro vás pane Wimpi. Měli jsme na stodole betonovou krytinu víc let, než je mě. Při rozebírání krytina na severní straně pokrytá lišejníkem se nám v rukou rozpadala. Jižní strana, která byla čistá, byla taky dále použitelná, až na místo zastíněné obrovským jilmem, kde pokryv lišejníku byl skoro stejný jako na severní straně. Pálená střešní krytina na druhé stodole se s tím vyrovnala podstatně lépe(taky byla o několik desítek let mladší). Donedávna jsem ji měl na svém domě. V žádném případě Vás všechny nechci poučovat, ale nevím, jak by se Vám líbilo, kdyby Vám někdo brzdil prísun pohonných hmot pro Vaši skořápku. A co se týká působení na podložky? Dokonce i kameny pokryté mechem nebo lišejníkem rychleji zvětrávají.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika