Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Prasklý kmen u třešně

Tak velký nesmysl to zas není. Mám starý meruňkový sad, který jsem už chtěl vyklučit. Nicměně dostal ještě šanci v podobě tvdého zmlazení(kmen+max. 20cm kosterní větve). Všichni, kteří kolem mne mají také meruˇky, se zpočátku vysmívali, cože je to za metodu, ale postupně začali dělat to samé(ve stejném roce). Protože mám kmeny a větve čisté, stromy obrostly a nyní jsou znovu velmi dobře zapojené(2 roky), Ale vedlejším chytrákům, kterým bylo líto peněz a času na odstranění mechů a lišejníků, propadlo více než 80% stromů a ty, které zbyly nestojí za nic. Dnes mě někteří žádají o zásah popř. nové stromky ale ze zkušenosti vím, že to dopadne stejně. Tato profese se nedá dělat jen pro zisk, ale a to v první řadě srdcem- ten následný zisk je samozřejmě vítaný. Ještě pro doplnění- Sad je starý 40let a z toho posledních 10let se mu nikdo nevěnoval, pokud tam náhodou nebylo pár meruněk na kořalku. Takže si můžete myslet, jak to tam vypadalo. Po tvrdé tříleté práci zas vypadá truch k světu.

Wendy

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika