Aranžma, dekorace - internetove stranky



host - 76.86 (?) 
9.2.2007 21:11, zobrazeno: 17321x
Prosim o pomoc najiti nejakych dobrych internetovych stranek ohledne dekoraci, aranzma, aby byly fotky, postupy atd... (napr. jarni dekorace na okna, podzimni, zimni) bavi me rucni prace, myslim  ze se tady najde nejaka tvoriva duse ktera nasla dobre stranky... dekuji a piste rada ocenim kazdy napad.
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 204.208 (?), 19.10.2007 0:49

Dobrou inspiraci pro využití sušených květin naleznete na těchto stránkách: http://www.susenekvety.cz/modem/index.php  .  Když zapojíte vlastní fantazii, tak jistě vytvoříte spoustu krásných dekorací.   Já používám tavnou pistoli, s jejíž pomocí lepím různé sušené květy na mřížky, košíčky a tácky.   Používám zbytky různých látek a stuh, letos jsem použila i kus jutového pytle a sysálový provaz.  Všechno to pak rozdám a mám radost, když se mé výrobky líbí. Zkuste usušit květy v mrazáku - jde to moc dobře a zachová se tak lépe barva - nejsou vybledlé.    Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 50.90 (?), 16.1.2008 10:17

Další stránky o sušení rostlin http://www.tvoriveduse.ic.cz/kvetiny.html

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 131.196 (?), 16.1.2008 10:23

Prosim o blizsi informace o suseni kvetin v mrazaku, jak, jake druhy atd... Dekuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 167.249 (?), 13.4.2008 16:34

Dobrý den, ráda bych věděla jak se suší květy v mrazáku. To slyším opravdu poprvé. Děkuji s pozdravem Markéta Pvoňková

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 13.4.2008 17:47

V mrazáku se dají sušit jakékoliv květiny vhodné k sušení - např. slaměnky.  Zkoušela jsem ale usušit i růži a byla také pěkná. Pod sušenou květinu se musí dát kousek tužšího papíru (aby rostlina nepřimrzla a dala se vyndat) a potom volně položit do mrazáku.  Za několik dní je dostatečně vysušená. Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika