Roundup - likvidace trávy



Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
host - 30.114 (?) 
24.6.2006 12:27, zobrazeno: 177292x

Dobrý den,

chci se zeptat na přípravek Roundup - bioaktiv - našla jsem v inzerátu na s-bazaru a v hyperinzerci tento přípravek od p. Petera - nevím jak to učinkuje - ptala jsem se v drogerii a tam jej majií strašně drahy - ten inzerovaný je údajně 100% koncentrát a je litr za 520 korun. Máte někdo nějakou zkušenost?

Děkuji Jana Bencalíková

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 27.29 (?), 24.6.2006 13:10
Pokud chcete zničit vše zelené na několika hektarech a nebojíte se, že si naběhnete s tímto podezřele výhodným obchodem tak do toho jděte. Pokud hubíte jen občas něco například plevel v pěšinkách tak si kupte poměrně drahé a malé balení . Mě vydrží několik let. Vše má svůj návod a podle toho na co jej použijete tak se ředí. Neznám případ aby při správném použití neodvedl dokonalou práci. Tento přípravek vřele doporučuji - jen bacha na to aby se nedostal tam kam nepatří , foukne větříček a zajde i to co mělo zůstat.Účinkuje tak že po dopadu na zelenou plochu(pozor musí bít dostatečná) jej rostlina vstřebá do kořenů a ty zahubí, rostlina poté zajde (cca 5 až 10dnů) Lze použít i tam kde jsme zaseli něco co pomalu vzchází (třeba pivoňky)a je to zatím v zemi a plevele již lezou. Půdu  to nezamořuje. Hodně zdaru JP..
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 30.114 (?), 27.6.2006 20:59

Dobrý den,

pana Petera neznám osobně, ale již jsem si u něj objednával Roundup a dokonce jsem ho doporučil svým známým - mi byl taky doporučen. Jeho Roundup je původem myslím z Belgie a je to 100% kvalitní zboží. Mohu všem doporučit a je to za míň než poloviční cenu.  Navíc mi poradil jak na plevele v okrasném trávníku a na likvidaci pařezů. Hodně zdaru přeje Petr Walek

PS: pro případ, že by někdo chtěl pomoci, nebo koupit levněji nějaké herbicidy přikládám kontakt na p. Petera - tel: 608 977 654

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 27.29 (?), 27.6.2006 22:28
Dva  různí přispěvatelé doporučují p. Petera a jediný kontakt je mobil . Jaká náhoda , oba ze stejného  počítače. Tady něco smrdí.  No třeba jsem jen nemístně podezřívavý . Ostatně každý máte svůj rozum a tak jej využívejte.Hodně štěstí při rozhodování JP..
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 30.114 (?), 28.6.2006 17:05

6e by závist pana J.P - který se ani nepředstavil??? Já nemám co skrývat a myslím si, že Ti co využili tento preparát, který je dovezeny ze zahraničí mi dají zapravdu.S pozdravem Petr Walek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 166.20 (?), 7.7.2006 22:50

Teno přípravek používám více než 15 let a jsem moc spokojený.

Jk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 166.20 (?), 7.7.2006 23:03

Omlouvám se ale malé kotě mi předčasně odeslalo příspěvek.

Takže doporučuji, ale opatrně. Potřísnění ušlechtilých rostlin dlouho ubijí.

Na foru na livingu někdo doporučoval obdobný přípravek za poloviční cenu. Možná

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 166.20 (?), 7.7.2006 23:18

Znovu to kotě.

Možná jde o nový přípravek. Jinak bych určitě nekupoval naředěný přípravek. Litrové balení se nechá koupit někty i za 400kč. Mužete ho mít i 10let. Koncentraci dělám 1deci na 10l vody a jemný postřik. Nesmí zmoknout !!!

VašekB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 30.114 (?), 8.7.2006 7:45

To litrové balení s hyperinzerce není naředěné, je to 100% koncentrát já už ho vyzkoušela - díky tady tomuto fskvělému fóru jsem konečně zatočila s plevelem - byl to ale boj :-) doporučuji za tak skvělou cenu a máte to opravdu na dlouho - dává se 2% roztok na litr - za tak skvělou cenu v obchodě jsem se dívala - tma ho maj za 1050,- Kč - vydřiduši.

Hezký den.

Bencalíková

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 34.43 (?), 4.10.2006 19:39
Dříve jsem používal Roundup, ale pro vysokou cenu jsem zkusil herbicid Dominátor. Litr stojí asi 350 Kč, ředí se zhruba ve stejném poměru jako Roundup a výsledky jsou obdobné. Sláva
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika