Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
 Zahradní grily Weber - plynové, elektrické a lávové grily 

Slivoně > Jofela

Jofela

host - xxx.xxx.154.46 (?)
8.11.2019 15:26

Jofelu jako špičák jsem před týdnem koupil ve Frýdlantě n. Ostravicí v zahradnictví Vavřík.

Honza

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

recepty na vaření, uzení, zavařování, vína, destiláty
   << Předchozí příspěvky | <...11, 12   

Jofela

fahrweed (11) - xxx.xxx.40.149 (?), 17.10.2019 0:11
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Přátelé, chci se Vás zeptat, kde byste mi doporučili koupit Jofelu. Moc obchodů ji nemá a velice nerad bych po několika letech pěstování zjistil, že je to vlastně jiná odrůda. Bude to na zahradě kompozičně důležitý strom, takže žádné vykopávání a sázení nového není v plánu :-)

Také budu rád, když bude strom co nejvzrostlejší... 

Díky.

Připojit reakci   

Jofela

Peter1 (71) - xxx.xxx.46.45 (?), 24.10.2019 21:46
Videl som ju asi v plantexe na st.julien alebo kohaplant na wangenhaime... ja osobne ju mám na wangenhaime od kohaplantu prvý rok.. je to dovoz z Poľska tuším..ale ten wangenhaim môže byť dostatočne vzrastny a rodivy pre vás, a možno aj lepšia voľba ako st.julien ktorý je zrejmé viac náročný na vodu... Ešte by som rád vedel ako chutí táto slivka aj ostatným záhradkárom... zatiaľ som čítal hodnotenie iba od pána fialu..
Připojit reakci

Jofela

fahrweed (11) - xxx.xxx.36.143 (?), 8.11.2019 12:39

Nakonec pojedu koncem listopadu pro Jofelu z Olomouce do Fytosu v Plzni. Všichni ostatní ji dováží (zřejmě z Polska) a po i zprostředkovaných zkušenostech se mi nechce riskovat záměnu odrůdy. Je na St.J. ale to by mělo být OK. Nepotřebuju, aby z ní byl extra vzrostlý strom - chtěl jsem strom, který je co největší už nyní, ale nakonec jsem stejně nic než špičák nikde nenašel...

Připojit reakci

Jofela

host - xxx.xxx.154.46 (?), 8.11.2019 15:26

Jofelu jako špičák jsem před týdnem koupil ve Frýdlantě n. Ostravicí v zahradnictví Vavřík.

Honza

Připojit reakci

Jofela

paraji (32) - xxx.xxx.97.231 (?), 8.11.2019 19:17
Dnes mi prišla zásielka z Truhlikov.cz.Bola tam aj Jofela z Fytosu.Je na St.Julien.
Připojit reakci

Jofela

fahrweed (11) - xxx.xxx.35.55 (?), 4.2.2020 12:24

Dodatečně moc děkuju za tip. Ještě jsem to na podzim stihnul z Truhlíkova. Je zasazená, dostala i mykorhizní houby, tak jsem zvědavý, jak se jí bude dařit. Je to čtvrtkmen se třemi výhony. Terminál čouhal z balíku, má přes dva metry, ale naštěstí nepřišel k úhoně.

Připojit reakci

Jofela

paraji (32) - xxx.xxx.16.245 (?), 4.2.2020 17:45
Ta moja vyzerala podobne, mala styri vyhony.Cez vikend som ju uz ostrihal.V tomto pocasi by to nemalo byt priskoro.
Připojit reakci
<...11, 12   
Fórum pro chovatele - domácí miláčci, psi, drůbež, králíci, včely, krmiva, pelíšky
Chov pstruhov6.6.2020
Slepice stále kvokají5.6.2020
Slepice stále kvokají4.6.2020
Chov pstruhov3.6.2020
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů