Zkušenosti se zahradnictvím Limbach



Stránky: 1,  2,  3,  4   
rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 88.38 (?) 
10.4.2013 15:31, zobrazeno: 22352x

Je to dost důrazná výzva... asi taková, aby byla slyšet, a my jsme se konečně dovolali někoho, kdo už tam nakupoval.Protože jinak by se přízpěvek zase stratil mezi ostatní.

1)chci vědět kolika ročné výpěstky tam prodávají, protože mi nesedí proč by někdo kupoval stromek za 27-39€,kdyby nebyl aspoň tří-čtyř letý.

2)jaká jiná možná přidaná hodnota mě může donutit koupit za tu cenu.

Na druhou stranu je třeba dodat, že mají v sortimentu to co se jen tak nesežene.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.240 (?), 10.4.2013 15:50

Limbach je zřejmě obchod zřízený pro zámožnější občany. Ale například vůbec nevím kolik stojí zakoupení licence pro prodej takových broskvoní, jaké oni nabízejí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 41.143 (?), 10.4.2013 18:18

Je to obchod pro zámožnější občany, jak píše pan Petr z Pardubic. Určený pro lidi, který bydlí v satelitních městečkách a chtějí něco extra než prostý lid. 

Z důvodu zakoupení licence to taky nebude protože, prachobyčejný temnoplodec, odrůda Nero stojí 5,9 €

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
P.Z. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (717) - 148.21 (?), 10.4.2013 19:25

Zavolajte im a oni vam to isto prezradia.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 184.220 (?), 10.4.2013 20:15

Započula som.smiley

Ja som na jeseň u nich kupovala broskyňu Symphonie stála 15,83 eur a vek odhadnete, keď dám zajtra fotku?

Musím dodať, že som bola spokojná, sadenicami, prístupom, teda iba ak mi to priniesli/osobne/. Keď som tam bola na nákupe, boli hrozne protivní, myslela som, že ma tam už nikto nedostane. Ale zásielka bola OK. Kľudne sa pýtajte, ak máte ešte otázky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 88.38 (?), 11.4.2013 13:50

Dobrý den paní 184.220.Symphonii jste kupovala na podzim za 15.83 €,a na jaře už vylepšili cenu na 28€.Stále nietrpezlivo čekáme na slíbené foto tej broskvičky, abychom mohli odhadnout věk stromčeku.Ohledně těch předražených stromků v kontejnerku mě ještě napadla myšlenka, zda už není v té krásnéj sumičke započítaná i doprava, protože mí stále nejde na rozum, kdo za tie "europské ceny" nakupuje.Když paní ještě řekla, že moc milí na ní z prvu nebyli, ale když už zaplatila, tak i úsmev pridali.No řekněte-"není to milélaugh.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 184.220 (?), 11.4.2013 14:29

Je zamračené, tak je tmavšia fotka, a nechcela som ju zmenšovať, tak som fotku dosť orezala, ale dúfam, že postačí.Nakoniec som pozrela pozrela cenu aj na stromčeku, stál 19 euro, vo faktúre mám bez DPH, či nejakú zľavu?, ak chcete, pozriem večer, teraz chcem využiť počasie na práce na záhrade.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 184.220 (?), 11.4.2013 14:30

A ešte som zabudla, výška asi 160 cm

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Wimpi - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2112) - 44.75 (?), 11.4.2013 14:52

Je minimálně tříletá, možná i čtyřletá. Škoda, že jste ji nevyfotila celou i se spodkem kmínku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Michal. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (711) - 8.222 (?), 11.4.2013 15:02

Z čeho usuzujete? Mně připadá spíš jako dvouletá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika