Gabrovská - chutná švestka



Stránky: 1,  2,  3   
host - 185.138 (?) 
31.8.2014 20:31, zobrazeno: 29321x

Pořád čekám, kdy se někdo pochválí touto chutnou švestkou. Koupena cca 22.8. ve Vítově u Slaného byla polovina kusů zralá k jídlu. Přitom v jiných vláknech mluvíte o zářijové odrůdě, která ještě 10.9. není zralá. 

Větší plody, opravdu švestková chuť.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 248.88 (?), 31.8.2014 20:41

Gabrovská alespoň u nás zraje cca 14 dní před Hanitou. Měla jsem ji já, má ji sousedka - už je letos dávno sklizená. Hanitu dočesávám teď.   Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 31.8.2014 22:01

Hanitu dočesávám taky, ale Gabrovská teprve sotva začíná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 248.88 (?), 31.8.2014 22:36

Hm, tak ta moje (teď sousedčina) tedy asi Gabrovská nebude. Nemám fotku, ale má plody větší jako Hanita, podobné i tvarem, ojíněné, zelenavou dužinu - není tak aromatická, ale je chutná.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 31.8.2014 23:51

Můžu mít chybně Gabrovskou já. Oproti Hanitě je má Gaborovská drobet menší, chutí se hodně podobá pravé švestce, koneckonců i tvarem, jen má trochu větší bříško.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 125.240 (?), 1.9.2014 18:47

Poslední zbytky Gabrovské jsem sklidil v sobotu je opravdu chutná a pravidelně plodí, bohužel i po postříku Horizonem hodně hnije, asi polovina plodů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 185.138 (?), 2.9.2014 13:01

Oproti koupené Hanitě byly plody větší a mnohem chutnější. Jenže je to i o kvalitě ovocnáře, Hanita byla podtržená a doměklá při skladování, většina nejde od pecky a chuťově se gabrovské nevyrovná. Ale mezi tím jsem měla jednu, ta byla luxusní. 

Ohledně termínu, pokud by zrála Gabrovská běžně později, nabízeli by jí na Zahradě Čech, ale tam bývají jiné odrůdy. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 125.240 (?), 3.9.2014 7:25

Mně zrají obě odrůdy přibližně ve stejnou dobu. Hanitu mám druhým rokem, letos měla 4 plody a byly výborné. Gabrovská chutí nezklamala, také byla výborná ale příliš hodně hnijí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mikeš13 - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1994) - 26.34 (?), 5.9.2014 21:56

Dnes jsem opět ochutnal dvě odrůdy z produkce nedalekých sadů - Gabrovskou a Jojo. Jako už tradičně, skoro všechny plody v obchodě byly podtržené, u Gabrovské chuť jako u nezralé Lepotice, u Joja něco podobného s náznakem čehosi sladkého. Lidé, kteří se k jiným způsobem ke švestkám nedostanou pak raději sáhnou po jiném ovoci. I to je jeden z důvodů, proč už lidé neví, jak chutná dobrá švestka a jak už tu psal, myslím pan Miloš, v souvislosti s Lepoticou, tak nároky na tento druh ovoce se asi snížují a vzhledem k nevalné chuti těchto marketových švestek, bude u jejich příznivců-kupujících asi vítězit forma nad obsahem (rozuměj vzhled a velikost nad chutí).


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 185.138 (?), 6.9.2014 12:06
Kdyby jen marketové, ale jak píšete, i sadaři v prodejnách u sadu se dopouštějí stejného hříchu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika