Čím doplnit skladbu sadu



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
            
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10093) - 70.240 (?) 
24.5.2016 20:04

Tak pre Elenu je asi 450 metrov už asi veľa, ale v stredných polohách je výborná.Aká je Elena v okolí Parubíc pán Petr?

Pane Jano, z Eleny nadšený nejsem, je málo sladká i málo aromatická. Jen o něco málo lepší, než v té střední poloze, ve středních Čechách, v polovině řijna, v minulém roce. Mnohem lepší je Presenta, i když je u mě menší velikosti a zůstává tuhá, ovšem je velice lahodná. Jsem zvědavý na Topend a Harbellu, ale pozdnější bude i Haroma.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
               
host - 168.81 (?), 25.7.2016 23:36

Dobrý den.
Píšu, abych vnesl jednak trochu odlehčení do závažných diskuzí o porcování slimáků, ale především rozptýlil obavy kolegů zahrádkářů, zda Elena dozraje ve 450 m/m.
Tedy mohu jednoznačně ubezpečit, že ta moje určitě ano. Již dozrála. Asi časnější, červencová, mutace. Či tajemství „Mistra štěpaře“ nebo „Kde udělali soudruzi z DDR chybu“?
Trochu mě už jen trápí obava, aby i můj Herman stihl vyzrát do zámrazu. winkJG

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 234.75 (?), 27.3.2023 18:30

Ak varíte slivkový lekvár tak určite úrodnú a sladkú Elenu. Elena má čiastočne chuť po chuťovo výbornej Vlaške z ktorej bola vyšlachtená.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika