Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vážený pane Vysloužile, přestože jsem zde uvedl, že vyjádření k tomuto tématu je moje poslední, znovu reaguji, neboť bych nerad aby můj přízpěvek vyzněl jako vymyšlený, neboť se mi zdá, že naší debatu trochu překrucujete. Uvedl jsem, že nová literatura uvádí, že šarku lze přenést i semenem, a na tom opravdu trvám, neboť to není můj výmysl. Tento poznatek mám běžně zafixován, neboť doposud toto nebylo nikde veřejně vyvráceno. V žádné literatuře jsem se nedočetl, aby někdo prohlásil : " šarka je semenem nepřenosná".(Například máteli uznán semenný strom, musí každým rokem projít kontrolou na napadení šarkou. Proč tedy.) Nýbrž opak ano.Vím, že probíhá na toto téma v současné době jakýsi výzkumný úkol, ale jeho závěry nebyly ještě vyřčeny. (alespoň pokud je mi známo) Možná, že se opravdu dojde k závěru, že tomu tak není. Já se nechci účastnit teoretické diskuse, kterou vedete vy. Nemyslím tím nic zlého, chtěl jsem jenom říci, že se opíráte o nastudovanou teorii, kterou zde presentujete takovým stylem, že jí běžný zahrádkář nerozumí. Dále často hodnotíte věci se kterými jste se v životě nesetkal, hodnotíte odrůdy které ani nemůžete vlastnit neboť se čassto jedná o absolutní novinku, která právě vyšla a vy hodnotíte její plodnost. V žádném případě zde s Vámi nechci vést jakousi soutěž v oboru zahrádkářství a v žádném případě se nechci ani v nejmenším dotknot Vaší ješitnosti. Znovu opakuji, že si velice vážím člověka, který se dovede naprosto odborně vyjádřit ke každému zde uvedenému tématu, že na Vaší slanou hrušku Solanku ze Slaného nikdy nezapomenu, vždyť jak sám pravíte mýliti se je lidské, ovšem domnívám se, že v mém případě to nebyl omyl, neboť jsem zde citoval odborníky v oboru vzdělané.  Jentak namátkou  "  Šetrná ochrana ovocných kultur (Josef Horák) str.19 Čili prosím neuvádějte mne zde za blba, já tak ve Vašem případě také nečiním. (ta literatura existuje pochopitelně i další)

           S pozdravem Milan Boštička

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika