Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jmenuji se Václav Janoš.Děkuji všem za přečtení mého prosebného inzerátu.Ten je určen všem lidem dobré vůle.Kdo necítí ochotu spolupracovat, přece nemusí, nenutím nikoho.Na takovéto práci nelze zbohatnout.Ochotně jsem poskytl něco ze svých roubů chlapíkům, kteří se mnou spolupracují a mají nezaujatý úsudek.Pracuji i pro lidi, kterým prostě jen dávám, bez nároku na úhradu, to je vše.Z tohoto nejsem živ, ale jde o radost z práce.Mohu dokonce i napsat, že touto cestou jsem nalezl nové přátele, se kterými bez zášti spolupracuji, voláme si a hovoříme nejen o stromech.Přeji každému, aby jej záliba k čemukoliv, přiváděla k lidem.Touto cestou děkuji všem, kdo mi pomáhají a podporují mne.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika