Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahoj. Jsem tu poprvé a potřebovala bych poradit od Vás zkušených a nevím jesti to patří do tohoto téma, ale zkusím. Chtěla bych sázet švestku na jídlo, ale nevím jakou. Máme menší zahradu a ještě k tomu pronajatou. Chtěla bych nějakou zakrslou, nebo čtvrt´kmen, aby nezabraly moc místa a byly resistentní vůči ŠÁRCE-nebo alespon. Může mi někdo sdělit, do jaké výšky a šířky asi vyroste zakrslá a čtvrtkmen?  Bydlím v okrese Brno-venkov- Zakřany u Rosic asi 400m nadmořská výška. Chtěla bych, aby víc rodila protože budu pořizovat 1stromek a poradit kvůli opylení. Majitel tam má asi 4 švestky větší plody a další menší. Je tam puda těžší dost vlhká- je to u potoka. Nezlobte se, že mám tolik otazek, ale psala jsem do různých zahradnictví a nikdo neodpověděl. Tady se dívá, že je rad víc než dost. Děkuji moc krátza rady. Budínová Marcela

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika