Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ano na nektriovou rakovinu jsem při vyhledávání info též narazil, ale symptomy jsou si kolikrát podobné... sečteno podtrženo, dobře že jsem toho kuprikolu minulý rok koupil 0,5 kg ikdyž u těch starých stromů toho již asi moc nenadělém.

Někde psali, že když se to tak nechce hojit, tak to může být i nedostatkem vápníku v půdě. Ale jak říkám 20 let se o stromy nikdo nestaral, navíc těžší vlhčí půda a bez živin...

Jen snad ještě... u mladé SLIVONĚ 1 - MÁ SMYSL NAKAŽENOU VĚTEV ODSTŘIHNOUT? Popř. někde psali vyříznout do zdravého dřeva a zabalzámovat.

A u té mladé jabloně 3 - vypadá to, jako by byla celá půlka větvě odumřelá, tak jsem zvědav, jak to bude pokračovat. Nevím jestli se po sesazení stromu nedostala infekce do stromu ještě více ikdyž jsem na jaře stromek 2x stříkal měďí?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika