Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ten forkert se nabízí, že je snadnější a pro mě hlavně lepší v tom, že nemám moc roubů a ještě k tomu mizerných, takže vybrat 3 seriózní očka za sebou na roub bude problém o tloušťce nemluvě. Ne kopulaci nezavrhuji, vsak též byla jediná, kterou se mi minulý rok něco ujalo., ale jak říkám, budu si muset udělat někdy odpoledne a zkusit to dostat pořádně do ruky. Brousil jsem si teď nože a pokusně jsem zkoušel neumětelský kopulační řez na roubu od sebe a nutno říci, pokud jsem trefil správný úkost tak byl výsledek asi lepší než mé opravované řezy k sobě, ale dělal jsem to jen pokusně na starýcjh vetvičká keře (namočený roub jabloně jó to je jiné kafe :-D). No a správně zaříznout jazýček na anglické o tom se vůbec nezmiňuji... to si nechám až na další roky, ikdyž mi to teď v sobě fakt dobře drželo, ale dva řezy = v mém případě 2x větší pravděpodobnost něco pokazit. Kdyby se jednalo o 5 roubů tak nic neřeším, ale mám nabráno 10 odrůd, když z každé udělám aspoň 3 pokusy... tak mohu plynule přejít v roubování za kůru. Bohužel vše mám slivoně, protože po roubovaním v minulém roce se mi kleštěma nic neujalo, 10 odrůd jabloní za kůru už díky Bohu na matečném stromě mám ujatých. A za kůru mi rouby slivoní do mízy nevydrží. Aprop. vidíte, zrovna jsem Vám chtěl psát z jiného vlákna, na zkušenosti s roubovacími kleštěmi, po přečtení z dalšího vlákna vidím, že jste je taktéž opustil. Ikdyž kleštěmi řez na slivoni krásně seděl, asi to fakt to třepení pro slivoně není. Kdysi "jako kluk" jsem rouboval kopulací a skoro se vše chytlo, tak jsem jen teď asi s těma kleštěma měl špatnou ruku? Kéž by, ať příští rok nemusím zase kvůli roubům objíždět všechny známé!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika