Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, čekal jsem jestli tady ještě něco nepřibude, bohužel nic, asi už jsou lidé přehlceni, protože znalců je zde dost :-D Ano kdysi jsem tak právě rouboval katalónský špendlík - dvouletá větvička s postranním výhonem. Ujmulo se, vypilal jsem ho, ale vypadalo to strašně, dnes už jede pěkně. No zkusím forkertem očkovat z dvouletého dřeva, tak uvidíme. Pokud se objeví květní pupen, tak to udělám dle doporučení :-D Roubovácí kleště mám, tento rok jsem zkoušel své čínské za pár korun (v ČR prodávány pod různými značkami již za seriózní cenu) a porovnavál jsem je i se značkovými italskými od kolegy... no na slivoňi výsledek z cca 50 robů rovná nula. Nevím, zda-li na to neměly vliv i pozdní mrazy a sníh ve květu... ale čistá 0?!? Tento rok budu zkoušet znova ať to hned nezavrhnu. Na hrušni se mi něco roubováním kleštěmi chytlo (supernarašené rouby ze stromku z obchodu, co jsem zakracoval), tak nevím, zda-li opravdu slivoň nepotřebuje superčistý rovný kopulační řez... dvě opravdu zimní kopulace švestek se chytly, byť dle mizerného provedení jsem je ani nekotroloval jak jsou na tom. Asi se přeci jen pověnuji tomu očkování, roubů hodně a na rovinu, nemám to pořádně v ruce a než udělám dva pěkné kopulační řezy, tak jsou všechny rouby pořezány a strom pokácený :-D zatímco forkerta jsem trefil pěkně hned na první pokus (9. měsíc-tak čekám na jaro jak to dopadne). Ještě jednou mnohokrát děkuji za odpověď a hezký den... sadu zdar hryzci zmar!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika