Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pro sadař82:
Ten příspěvek, pokud nemyslíte nějaký jiný, ale nevzpomínám si, je tady. A naskenoval jsem ho jen pro zajímavost z whisky.nethar, z fora znalců a milovníků whisek. Tam se věnují především whisky, ostatním alkoholům jen velmi okrajově.
A nemá žádnou extra vypovídací hodnotu. Byla to jen má souhlasná reakce na M.V. když psal, že nechápe jak můžou být destiláty z Lepotic někdy vysoce hodnoceny. Oproti jiným k destiláterským účelům mnohem vhodnějším odrůdám.
*
Vlastní minikošt nemám, zkvašuji vše dohromady. Sad mám převážně z Lepotic apod. co v té době bylo ve školkách a zbytek tvoří podivné neznámé odrůdy kdysi sesbírané a namnožené z okolí, ryngle a pár Nancynských mirabelek. Až na poslední je vše velmi podřádný materiál, (s kterým aby se dosáhlo aspoň přijatelného výsledku je dost práce).
Mirabelky když se dostatečně urodí zkvašuji zvlášť. Ale nenazývám to slivovici.
A za znalce slivovic se rozhodně nepovažuji - nesbírám vzorky, nenavštěvuji košty atd. Jsem spíš likérník...

Rafael.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika