Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Poslední roky u mne byly spíše suché, bylo potřeba zalévat.Ale nepamatuji se, že by Nancyská nějak mimořádně trpěla praskáním, je možné že nějaký plod prasklý byl.Jejikož hodně rodila, tak mi to nějak nezůstalo v paměti, dobrých plodů bylo vždy dost. Úplně odolná odrůda slivoní a mirabelek snad neexistuje.Nancyská se drží v registru odrůd velmi dlouho, to už něco vypovídá.Jednu žlutou slivoň či mirabelku bych chtěl na zahradě mít, je to takové osvěžení.Kdysi před lety jsme měli Ontario, to ještě nebyla šárka, plody byly kvalitní a byli jich dost každoročně, pak strom padl na stáří, já časem odrůdu Ontario narouboval, ale již jsem nebyl spokojený s kvalitou plodů, jevilo se mi, že na plodech byla šárka vidět, projevovala se hniloba atd.Tak jsem ji vykopal.Teď uvažuji o Aprimiře nebo Bellamiře.Martin

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika