Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Koupil jsem neco podobneho, v mem pripade v polsku u hranic v jednom zahradnictvi. Stromek byl koupen cca v roce 2015 nebo 2016 Melo se jednat o pluot- risknul jsem to, v pripade nespokojenosti si umim stromek preroubovat..cena stromku prepocitana na koruny 125 kc. Jednalo se o stromek v kvetinaci(dle meho trosku typicky osizeny - na jare prostokoreny stromek dali do kvetinace a mohli prodavat dele) plody byly vzhledove stejne jak vase, akorat sly od pecky, konzistence duziny Stredne tuha, duzina zluta, pozdeji oranzova, slupka ruzova, pozdeji tmave cervena s teclovanim-az do tedka, nic az tak zajimaveho, proc by mela zustat. Ale chut byla citit po smesi nejakeho exotickeho ovoce, nejvice ananas, potom merunky. Je velice dobra a v rodine velmi zadana, urodnost velka. Dle meho se presto nejedna v mem pripade o pluot, ale svymi vlastnostmi pripomina jednu z nejoblibenejsich (podle nekterych popisku i nejchutnejsich) asijskych slivoni santa rosa. Ikdyz se pravdepodobne jedna o podvod prodejce, jsem spokojen.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika