Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Tak abychom se zase vrátili zpátky ke slivonim tak to prováži otázkou na zde více vybavenými odrůdami ovocných stromků. Zvažuji si doplnit sortiment raných či spíše velmi raných peckovin a z broskvi si chci před FM3 doplnit jednu velmi ranou, zatím nejpravdepodobne Harbinger č jinou v obdobném terminu. A tak se tazi zrají Ruth Gerstetter nebo Herman před nebo po této odrůdě nebo se zralostí překrývají. Pojidam teď v jedné 'cizi' zahradce ranou slivoň a ta mi velmi připomíná Ruth Gerstetter, slupka po setreni je lehce do fialova, jen střední až menší plody, postupně dozrávající, některé plody již měkké jiné ještě příjemně nakysavele. Pecka výrazně do špičky směrem ke stopce. Strom menšího vzrůstu a to výrazně, plodnost slušná. Ale nevím. __ Na své zahradě jsem více jak týden nebyl, takže nevím jestli mé FM3 jsou již zralé. Tak prozradte jak je to? :-) líbilo by se mi kdyby dozrávaly vel. rané slivky dříve v té dozrávající kyselkave chuti před Harbingrem. __ Zdravím K. z B.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika