Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pestuju iste veci aj na myrobalane. Asi skor okrajovo, mozno skor na objednavku pre nejakych priekupnikov alebo priamo do sadov, a prebytky po vytriedeni predavaju u seba. Nezvyknu to ale uvadzat v ofic cennikoch, maju to len na predajni. Minule tam tak mali tsunami na myrobalane 29C, ale to bolo hned jasne, ze to boli vytriedene kusy - neviem ci by splnili normy aspon na 3. triedu kvality. strasny nepomer medzi hrubkou podpnika a nastepeneho letorastu, ktory mal zhruba hrubku ceruzky a dlzku skor do 50-60cm, navyse so silnym "kolenom" v mieste stepenia (letorast vyrastajuci vodorovne - kolmo na podpnik a az po par centimetroch stoceny hore). Keby to predvali vo vypredaji za cca 1-2 eura, tak aj kupim, ale za plnu cenu 12 ci 13 eur som im akurat vynadal, ze keby nemali podplatenych kamaratov v UKSUPE, taky by za toto mali dostat riadne mastnu pokutu. 2 roky dozadu som tam ale kupil Katinku a Orangered na myrobalne, co bol asi klasicky MY-VS alebo MY-BO, co boli pekne stromy, hoci ten Orangered som musel budovat odznova, lebo povysadeni sa ukazalo, ze horna polovica kmienika bola asi nejako zvnutra poskodena a vobec neobrazila.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika