Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak se nejspíš budeme muset opět vrátit k té chemii, nic jiného nám, pane Mikeši, nezbude. Teď už tady s mšicemi páteříčky likvidovat nebudu, ale s těmi obaleči máte asi pravdu. Já jsem na švestky Calypso dával, ale podle Kuklen ani Mokošína nebyl ještě konec kladení vajíček, tak to bylo možná brzo. Beru to vždycky společně s obalečem jablečným I. generací. Co se týče Katinky, tak ta samozřejmě nemá chybu, o tom žádná. S nadbytkem úrody si lámat hlavu nemusím, v tom je výhoda mnoha odrůd v malém prostoru. Žádné velké stromy. Už jsem taky psal, že u nás jsou upřednostňovány meruňky a broskve, Kátinka a jiné švestky na odbyt moc nejdou. Já si je ale dokážu jinak vychutnat. Hermanu není mnoho a proto je mi vzácnější, než kdyby ho byl metrák. U Topfirstu mám, pane Jano, první úrodu, jelikož jsem před tím koupil falešné. Některé odrůdy jako Stanley, President, Topgigant, Presenta, Elena nebo Těchobuzická mají násadu normální, takže jim mráz ani špatné počasí v době opylení zřejmě nevadilo. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika