Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Že Earliglo má zvonkovitý květ je pro mě stejně samozřejmé jako to, že má květ zvonkovitý i Diana. I když je pan David tak trochu tajemná osoba a vlastně ani není známo, v které pěstitelské oblasti se nachází, tak mám dojem, podle všech jeho letitých příspěvků, že by podobnost Elbety a Diany rozeznal. Spíš by mě zajímalo, co vlastně už tak dlouho pěstujete Vy, pane Wendy, místo Diany? A dokonce snad i s panem Tomášem Janem? Je to tedy opravdu pěkný "hokej", to Vám řeknu. Taky by mě zajímalo, co mě to poslali z té "Zázvorky" místo Earligla. Je to zjevně odolnější vůči kadeřavosti, než Diana, Elberta i Gracia. Ovšem ta Diana je také ze "Zázvorky", takže kdo ví, co se z toho stromku nakonec vyklube. Květy jsou ovšem zvonkovité, což je první zdárný předpoklad pro pravost odrůdy. S tím ale zřejmě nebudete souhlasit.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika