Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Tak tu čtu posledních několik reakcí na můj předchozí příspěvek. Ze starších odrůd mám slívu Ontário mimo to mám pod stejným názvem i jabloň. Malvazinku mám taky, ta se může rovnat s nektarinkami, ikdyž kolem slupky bývá dost nákyselná. Potom mám různé mirabelky, červené, žluté a žíhané, které jsem našel ve starých sadech. Žluté jsou sladší ikdyž trochu menší než ty červené. Já mám také novinky, ale nezanevřel jsem ani na ty opomíjené, které navzdory šárce pořád existují i po mnoha letech a to bez potřeby šlechtění s nejistým výsledkem tolerance. A mám japonskou slivoň Black Amber, ale zatím neplodila a už má na listech fleky a u každé takové novinky si vždycky říká, aby se z ní nerozšířilo ještě něco horšího než šárka, se kterou stromy pokud jsou dobře ošetřované a živené dokáží žít. Z tohoto důvodu nekupuju a nemám zájem kupovat nic co u nás není povolené. Je velice jednoduché závléct choroby, škudce, invazní rostliny a živočichy a to říkám obecně u všeho. Meruněk mám aktuálně 11 druhů. A třeba o té novince Hargrand z Kanady, která se objevila před několika málo lety na našem trhu jsem četl, že ji považují za překonanou a sazejí místo ní Bergeron. Pokud jdete nakupovat tak všechno je nejlepší a nejodolnější a čert aby se v tom vyznal.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika