Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pane Bakes omlouvam se Vam, ale nejak mi tady toto tema uniklo.Podnoz je bohuzel pro mne... merunkovy semenac.Takze, tak jak nedavam dlouhou zivotnost merunkam na ktere jsem si je poridil, tak stejny stav je na Melitopolskim.Bohuzel byla to z me strany zacatecnicka chyba a stejne tak unahlenost, abych uz tuto novinku mnel za kazdou cenu.Jedina vyhoda je, ze tyto druhy prichazeji do plodnosti celkem brzy, takze se to nejak da prekousnout.Melitopolski prichazi na merunkovem semenaci velice brzo do plodnosti...1 rok... bohuzel nevim jestli ze stitku zjistim cislo podnoze.Pokud tento rok vse dopadne jak ma, tak i ochutnam.

Pro mne vetsi radost mi udelalo Daplle Dandy, ktere taktez pokvete a pokud budu muset mu pristavit primotop a ustrykovat svetr, tak to udelam.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika