Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mam Dapple Dandy (v Americe mu rikaji i dinosauri vejce) taky z Ostrohu a ma stejne bile kvety jako ten vas. Podle Google to zatim vypada dobre, takze to bude asi opravdu Dapple. O pluotech jsem cetl hodne na americkych forech a Dapple Dandy se mne jevi zatim jako jediny schopny pluot, ktery se v nasich krajich da pestovat - vsechny pochazi od Zeiger Genetics, ktery ma sidlo v Kalifornii, kde je pocasi nekde jinde a maji s nimi problemy i lidi na vychode USA (cetl jsem prispevku od lidi z Virginie a Karoliny, kde je tepleji) . Mezi dalsi, kterym uz vyprsel patent a muzou se volne propagovat patri Flavor Queen, ktery pry strasne puka a proto neni mezi spoustou pestitelu v USA popularni. Flavor King a Supreme maji pry vybornou chut, ale vsichni se shoduji na tom, ze maji obrovsky problem s opylenim (vcelam se nelibi a nekteri opyluji dokonce rucne) a kvuli 10 plodum to vetsine nestoji za to. Mezi dalsi potencialni dobre pluoty patri Flavor Grenade, Geo Pride (pry dobry opylovac pro ostatni) a mozna Splash, ale vsechny jsou jeste chranene patentem. Flavor Grenade by mel jit i u nas, protoze ho pestuji uspesne i v Nebrasce. Plumcoty, Apria atd. jsem moc nestudoval. Zakladni informace o jednotlivych odrudach tady

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika