Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Má někdo zkušenosti s Top Tastem a Durancií zároveň? ŘÍká se že Top Taste je nejlepší náhrada za švestku domácí. Dle mě je to spíš odrůda Gabrovská, nejsem si jistá zde Top Taste není spíše náhrada za Durancii. Mimořádná sladkost, ne zcela odlučitelná dužnina by tomu nasvědčovaly. Jak je to s buketem, má Top taste švestkový buket a kořenitost Domácí švestky? Durancie ho nemá, to přiznávám. Pokud ho nemá ani Taste, potom je to opravdu spíše náhrada za Durancii, kterou ale samozřejmě není třeba nahrazovat. Jsou to nenáročné a plastické stromy. Uvažoval jsem proč se Durancie vůbec nepoužívá ve šlechtění a dospěl jsem k názoru že v Gesenheimu odkud pochází série Top a jiné odrůdy, ji prostě neznají, nakolik je to východní prvek a u nás může být brána mnoha jakože odborníky za nějakou nepříliš kvalitní kulovačku... jaký je váš názor?

           Ing. Fidla

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika