Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

U švestky Stanley vysázené na podzim 2009 se objevily nepravidelné světlé skvrny na listech, v letošním roce se objevil podle zahradníka "metlicový" růst nových větví, což by mělo být znakem "šarky". Zahrada je v místech původních polí, v blízkém okolí se stromy nevyskytují. Mohl být stromek nemocný již od "výrobce"? Stromek jsem vykopala, ale chtěla bych nasázet nový. Jakou odrůdu použít pro běžnou konzumaci, případně na povidla? Když jsem se zahradníkovi zmínila o švestce JOJO, zrazoval mě, že není dobrá. V jaké vzdálenosti od první nemocné švestky nový stromek vysázet? Jak mohu poznat, že stromek bude kvalitní? (Stromek vysázel zahradník, měl být koupený ve velkém zahradnictví, na kmínku byla bílá umělá visačka pouze s názvem "Stanley" napsaným tužkou.)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika