Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jakto, že nemá za jednoho z rodiču odrudu wangenheimovou.Prameny uvádějí jako rodiče Čačanské rodné-Wangenheimovou a Stanley, a pochází z Čačaku.Mimo to mě se tvaruje dobře.Vlastním dvě-jednu na myrobalánu, druhou na broskvové podnoži B-VA-2.Obě tvaruju jako rovnoměrné vřeteno, s řádným řezem, tím podpořím hrubnutí větví.Uvádějí slabší růst, mě připadá střední -sympatický, né tak bujný i na myru, to mi vyhovuje.Letos první krát dva plody, tak jsem zvědavý, jakou bude mít velikost plodů, a chuť.To spíše Katinka u mě vyhání tenké, dlouhé letorosty, které se z počátku těžko krotí.Ale už se dostala do plodnosti, a uklidnila se.Je totíž na myrobalánu.Letos nasadila hodně plodů.Hanitu nemám, ale co jsem viděl, má sklon k vyholování větví, což by se dalo zvládnout řezem.

rostislavik

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika