Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

ZDRAVÍM..ano, bavím se o komerčních odrůdách stolních hroznů -Prim, Vostorg, Augustovskij, atd atd.. které jsou nejvíce obsaženy v zahradnictvích.. většinu,,lepších,, odrůd ani neseženete.. já např. sháněl letos na jaro broskev Cresthaven a nesehnal.. tak jsem vzal Synfonii, prý je taky dobrá a plody má až v srpnu.. uvidíme.. stejně tak meruňka Pinkcot-letos nesehnatelná.. tak jsem vzal radku-dle všeho skorá a chuťově dobrá.. uvidíme.. bavíme se o dostupnosti stromků v okolí Brna, resp. Břeclavi-- je jasné, že pokud uvidím někde zajímavé odrůdy at stromků, nebo révy, neváhal bych např. 100 kč za révu obětovat.. s tím souhlasím! ještě dodatek- když jsme tak procházel zahradnictví, tak nejvíce obsažené byly z broskví redhaven a sunhaven a z meruněk velkopavlovická a Goldrich (tu už mám na zahradě..) z čeho si pak má člověk vybrat, když nám pěstitelé nejsou schopni dodat jiné varianty stromků a na nějaké ne zrovna známé odrůdy člověk nenarazí.. např. výše zmíněnou Radku ani Synfonii jsem prostě u žádných velkoprodejců nenarazil, tyto mám přímo od šlechtitele právě z Bílovic a ještě mi je doporučil.. radka je poměrně mladá odrůda, o synfonii jsem toho moc nesehnal, snad jen to, že má plody v půlce srpna.. uvidíme--

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika