Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Myslím, že jsem to pochopil. Dělejte to, jak chcete, já Vám to neberu, sám to budu taky dělat taky po svém.

máte zdroj transplantátů, nemáte však, kde uskladnit rouby

Kdo má zahradu, má i pár čtverečních decimetrů půdy na zapíchnutí roubů.  

Pak jen čekám do jara co se bude dít, když to nepůjde je možno přeroubovat koupenými rouby

Jenže ten zdroj transplantátů z léta - tak ten už nemáte.

pro hobíka je očkování v každém případě větší jistota, než roubování!!

Podle mě není. Právě kvůli tomu, že v případě neúspěchu letní očka už na jaře použít nelze. Zatímco pokud by březnové roubování nebylo úspěšné, mohu tytéž rouby snadno použít v květnu.

A celou zimu se můžu věnovat jiným aktivitám

To jistě můžete. Ale zrovna na zahradě jich mnoho není. Mnohem víc příjemnějších aktivit mi nabízí léto. A taky víc času zabere sklizeň.

jestli budete chtít vidět fotodokumentaci, tak ji můžu připojit.

Není třeba. Že se Vám očka chytla, věřím. Taky nebudu obtěžovat fotkami ujmutých roubů.
   Jak píšete, očkování je mnohem produktivnější při velkovýrobě ovocné sadby. Z průměrného letorostu získáte 20 očkovanců a sotva 3-4 roubovance. Ovšem pro zahrádkáře ta výhoda ztrácí smysl. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika