Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Doktore, je vidno zříti, že jste nepochopil co jsem napsal. Velkovýrobu a co s tím souvisí, jsem zmínil záměrně. Podívejte se na to, trochu jinak. Máte pár podnoží, víte co byste na ně chtěl transplantovat, máte zdroj transplantátů, nemáte však, kde uskladnit rouby a tak je nejjednodušší, koncem července, nebo začátkem srpna, odebrat transplantační materiál, šetrně jej odlistit nůžkami a ponechat řapíky, provést transplantaci, což je otázkou několika minut a za deset dní, provést kontrolu ujmutí, pokud byla transplantace neúspěšná a byla provedena v červenci, je možno přeočkovat forketem, atd. Pak jen čekám do jara co se bude dít, když to nepůjde je možno přeroubovat koupenými rouby. Při této metodě mi odpadá starost se skladováním roubů, nebo s jejich sháněním a pro hobíka je očkování v každém případě větší jistota, než roubování!! Jak to dopadlo, jste měl možnost zhlédnout v mých předchozích vstupech. A celou zimu se můžu věnovat jiným aktivitám. Takže s letním očkováním jsem maximáně spokojen. O něco horší je to s letním roubováním. Rouboval jsem do koruny na planý výhon, na kterém byla dvoumetrová metla. Rouby (byly dva) se úspěšně ujmuly. Na jaře začly rašit, ale byly přepadeny, nějakým ssavým miniaturním škůdcem, kterého jsem se nemohl zbavit. Dnes je to už v pohodě, jestli budete chtít vidět fotodokumentaci, tak ji můžu připojit.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika