Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Po 14 dnech jsem kontroloval očkované meruňky na myrobalánech a ty stromky které měly ještě vláhu jsem hned odvázel, protože páska začala viditelně škrtit kmínek. Mám pásku běžně koupenou za 50kč asi, ustřihlou podélně napůl, omotávám nahoru i dolů a je moc  pevná na samoroztažení. Očko jsem nepřekryl páskou, je volné. Po 5 dnech už byly řapíky na odpadnutí, úspěšnost 100%.

Naopak kde byly myrobalány na suchu, měly málo mízy a přírustky na vrcholcích větví žádné, tak tam mám úspěšnost tak 50% a možná z těch nakonec nebude nic, protože celé korunky myrobalánů začínají poslední dny prosychat vlivem půdního sucha - zalévat nemohu, jsou volně v krajině.. No jestli se po deštích vzpamatují, má cenu je ještě začátkem září znovu očkovat nebo už je pozdě?.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika