Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Lepotici jsem měl asi 2O let. Nikdy jsem na ní projevy šarky nezaznamenal. Zato asi 6 letá Valjevka se mi nezdá. Loni měla část plodů nechutných, nechtělo se jim dozrát a nešly od pecky. Úroda byla bohatá, ale asi čtvrtina až třetina plodů byla takto postižena. Na listech jsem však příznaky šarky v podstatě nenašel. I v naší oblasti se šarka vyřádila a i když silničáři stromořadí švestek podél silnic už dávno zlikvidovali, z kořenů narostl bohatý obrost a nemoc šíří dál. A také můj nový soused, jenž koupil sousední zahradu se starými nemocnými stromy, všechny stromy domácí švestky na mou radu zlikvidoval, ale jeden strom si ponechal. Prý aby měl na knedlíky. Ten je však také nemocný. Je to prostě složitý.

Rovněž u mne je Stanley dosud v pohodě a také bohatě plodí.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika