Slimáci



host - 31.194 (?)
11.6.2011 23:51

Páska musí být průhledná, omlouvám se že jsem opomněl barvu, přiznám,že hnědou jsem nezkoušel, předpokládám,že na tý hnědý slim. by to asi fungovalo.Je třeba to vyzkoušet.Díky za reakce, lovu zdar

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  41,  42,  43,  44,  45  >   
                     
host - 48.49 (?), 9.6.2011 15:28

Ja som tomu neverila a dcéra kúpila indických bežcov - kačice, na záhradke nezničia nič, len slimáky, dokonca aj s ulitou- rozbýjajú ich ale musia mať ´pri sebe vodu blísko. A zistili sme že im chutia aj mandelinky oberajú ich z listou aj s larvami. Nezjedia ani šalát ani kapustu. Doporučujem.Ps. V zime jedia žito s kukuricou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 121.238 (?), 9.6.2011 16:01

Maly kus asi 1 cm som hodil do jazierka mojim slnecniciam. Hned ho jedna schmatla, ale asi jej nechutil stale si ho prehadzovala v papuly....ale nevyplula co som videl... No cervicky maju najradsej.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 1.10 (?), 10.6.2011 11:30

Tak ferramol jsemsi objednala, překvapila mě nízká cena, kilo přípravku 218 Kč, což je celkem slušná cena oproti jiným obchodům, kde je jen 200 gramů za tu stejnou cenu. Tak díky moc, dnes nasypu a doufám, že se těch slizkých potvor zbavím. Petra S.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 71.221 (?), 10.6.2011 22:25

mám recept mého praděda.Koupím lepící pásku aspoň 5cm širokou.Na každý záhon mezi řádky natáhnu lepící pásku, na koncích ji upevním kolíčky a nechám ji tam asi třidny.Potom ji smotám i s nalepenými slimáky do kýble a odnesu do recykláku, jelikož nemohu živá zvířata zabíjet.Je to bezva, celý rok mám pokoj.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 155.12 (?), 11.6.2011 5:29

A může být i hnědá nebo maskovací papírová?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jamieee - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (622) - 82.30 (?), 11.6.2011 10:01

no, škoda že slimáci nejvíce řádí po dešti, to asi ta páska už moc nelepí myslím...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
maggnus - (1) - 160.235 (?), 11.6.2011 10:18

njn holt slimaci jsou nezmari tak jedine sekat sbirat odlehle kouty vyvapnit a to radne a sem tam vanis a po 14 dnech je to hned o poznami lepsi hlavne vydrzet je to kdo z koho

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 31.194 (?), 11.6.2011 23:51

Páska musí být průhledná, omlouvám se že jsem opomněl barvu, přiznám,že hnědou jsem nezkoušel, předpokládám,že na tý hnědý slim. by to asi fungovalo.Je třeba to vyzkoušet.Díky za reakce, lovu zdar

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 155.12 (?), 12.6.2011 5:50
A fuguje to i na španělské plzáky? Za doby praděda tu ještě nebyli a pásky v té době se musely olíznout aby lepily, zkuste popsat podrobněji jak to ten praděda dělal. Lozil po čtyřech s jazykem u země? Nebylo lepší rozmístit okolo záhonků cedulky s nápisem "Slimákům vstup zakázán"?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 102.35 (?), 12.6.2011 6:55
Slimaky su nevycerpatelna tema :-) Zjedia takmer vsetko uzitocne na zahrade - bohuzial kopriva im nechuti :-(Zatial som nasiel dve ekologicke moznosti - zbieranie a nasledne utopenie v ladovej vode - vraj humanny sposob likvidacie, pasca - velmi im chuti lacne pivo doplnene granulami pre macky. Staci vecer ked neprsi naliat pivo do kelimkov, pridat zopar granul a rano uz len povylievat do kanala. Tento rok sa mi podarilo na macacie granule ktore sypem zvlast aby som prilakal macky prilakat straku, ktora si sem tam da aj slimaka ale pre zmenu odhana macky :-) Mlade tekvice skusam balit na noc do netkanej textilie, uvidime... na starsie uz potom nejdu. Lovu zdar.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  41,  42,  43,  44,  45  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika