Odpuzovač hadů



- ()
0.0. 0:
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 49.51 (?), 6.5.2011 12:57, zobrazeno: 53134x

Dobrý den, prosila bych o radu, jak odpuzovat hady ze zahrádky? Zakoupila jsem zahrádku u lesa a louky a mám panickou hrůzu z hadů. Mám 18. měsíční dcerku a mám strach z uštknutí. Minulý týden jsme na zahrádce již potkali slepýše, já vím že to není žádný had, ale i ten mi dal zabrat.  Neznáte někdo nějaký lék na odpuzení??

Koukala jsem na net na našla jsem jen nějaký odpuzovač krtků, hadů - Deramax-Cvrček - elektronický odpuzovač - plašič. Myslíte si že to bude k něčemu?? Děkuji moc... Lucie

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 121.238 (?), 6.5.2011 14:12

...vraj kobra kralovska sa zivi hadmi

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6460) - 70.100 (?), 6.5.2011 14:15

Na to jste měla pomýšlet před koupí zahrady, co může být za problém. Jediná ochrana - pokud máte fobii - je tam nechodit. Prodejte zahradu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (801) - 176.65 (?), 6.5.2011 18:29

 Uvědomte si, že hadi mají fobii před lidmi. Oni nebudou čekat a ani je nespatříte. Stačí při příchodu na zahradu dupat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vjk - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (539) - 215.11 (?), 12.6.2011 16:38

Tak to běžtě povědět zmijím, které máme na chalupě, ony o tom asi nevědí. Lezou už i do chalupy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 23.66 (?), 7.5.2011 10:20

Milá Lucie, v přírodě to tak chodí. Ale, že bych měla hrůzu co se týče dětí a hadů, tak to mě nikdy nenapadlo. Vždyť takové děťátko pořád hlídáte. Také hady nemusím, ale o odpuzovači hadů jsem nikdy neslyšela. Na chatě máme užovky a když plavete ve vodě a ona má hlavičku z vody a plave přímo na Vás, také není o co stát. Ale zase si říkám, že je tam asi dobře, když se tam daří všemožné fauně. Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 18.59 (?), 8.5.2011 19:38

Hmmm, tahle diskuze se opravdu drží tématu :(Mám stejný dostaz jako Lucie. Máte někdo zkušenost s elektronickým odpuzovačem Deramax-Cvrček v souvislosti s hady? Pokud ano, tak ho prosím o zkušenost. Bláboly na téma, fóbie, prodání zahrádky a podobně mě nezajímají. Předem děkuji... Cass

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 24.74 (?), 10.6.2011 23:08

po té, co jsem si přečetla komentáře k hlavnímu tématu, musím říct, že hloupost některých lidí mě zaráží.Sama mám dům celkem na samotě a zmije jsou tady všude.Bohužel je to však zapřičiněno spíš velkými ochránci zvířat, kteří i přes to, že jsou zmije přemnoženy, velkoryse šli a vysadili je jen nedaleko od domu.Mám ročního syna, se kterým se bojím chodit na zahradu.Našeho psa už nějaká uštkla a nemůžu ani říct, že bych jim byla přirozeným nepřítelem.V klidu a pohodě se váli na příjezdové cestě a několikrát jsem na ně málem i stoupla.Tak strašně se mě bojí.I já bych přivítala nějakou radu, jak je držet za zahradou, protože strach o dítě je větší jak cokoli jiného..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 157.82 (?), 12.6.2011 11:38

Doporučuji chovat se k hadům tak, jako naši předci: užovky nechat v klidu, kašlat na to, že je zmije chráněná, a na zahradě a v okolí je zabíjet a házet do popelnice. Zmije nechat žít pouze mimo obydlené oblasti, neriskovat, že malé dítě zemře v důsledku uštknutí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 73.3 (?), 12.6.2011 13:56
Je to paranoia. Sousedovic psa - takoví ratlík, uštkla zmije a nic mu nebylo. Bývalá spolužačka, které hrála hru "na odvahu" díky její blbosti taky uštkla zmije a nešla ani k doktorovi. Naočkovaná proti tetanu byla tak co. Viděl jsem to uštknutí na vlastní oči. Jen jí to trochu opuchlo. Smrt na následky uštknutí je zcela výjimečná, jeden případ za desítky let. Malé dítě ohroženo být může v případě uštknutí do krku, ale místo aby paranoidní matka dítě hlídala, raději shání informace o odpuzovačích hadů. Přitom tam na něj číhá hromada reálnějších nebezpečí, které plašič hadů nevyřeší. Pokud je tak velké, že ho není třeba hlídat a má rozum, není pro něj zmije hrozbou. V případě lokálního přemnožení je vhodná konzultace a případná redukce hadí populace. Každopádně jakákoliv likvidace nebude účinná. Většinu hadů nevidíte. Jsou zalezlí a není pravda, že se někde celý den vyhřívají na kameni.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika