Mnohonožky - přemnožení



Stránky: 1,  2   
host - 128.98 (?) 
21.9.2014 21:52, zobrazeno: 25183x
Dobrý den, prosím o radu, jak se efektivně a hlavně reálně zbavit mnohonožek. Lezou po fasádě domu, na soklu jich mám snad stovky a na ploše před domem jsou také zalezlé ve spárách dlažby. Za večer jsem schopen nasbírat tři plné lopatky a pak mne to přestane bavit jelikož nedochází k žádné změně a mnohonožek je tam stále stejně. Co začíná být problém, že se mi asi nějakou dutinou nebo netuším kudy, ale začínají dostávat do domu a náš život se začíná měnit v malý horor. Všem moc děkuji za radu, pomoc.
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 114.253 (?), 21.9.2014 21:59

dejte foto, je jich víc druhů

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 193.230 (?), 8.11.2014 21:34

začalo to tak pred 5 dnami je toho kvanta až mam strach 


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 33.7 (?), 17.11.2014 20:11

Dobry den taktéž je mám, chodím a zašlapavam ale táhnou po baráku a snaží se dostat do baráku. Já jsem skoušela savo, sůl,biolit a jiné, dnes jsem dala rozkrojený zemák skoušim že tam nalezou a hodim je do sporáku. Nenašla jsem nic co zabere skoušim co se dá. Odkud jste Já jsem z Tovačova četla jsem že je to snad v celej dědině a že je to v Praze a různě. Tolik vědcu a nic není učineho na tuto havěd.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 193.230 (?), 8.11.2014 21:35

hroza


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.138 (?), 22.9.2014 0:04

jednak množství konzumentů odpovídá vždy nabídce potravy. Je tedy otázkou, co jste jim poskytl za tlející organický materiál, že se tak namnožily.

Zajímavé je, že jako repelent na ně působí fungicidní postřik Horizon. Pokud tedy budete stříkat Horizonem trávník proti plísni sněžné, nemusíte se bát stříknout i na chodník kolem domu a na fasádu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 234.12 (?), 20.10.2014 9:49

Zdravím aj my sme začali mať tento problém pár dní dozadu, na fasáde hlavne a zaliezajú pred slnkom. Treba postriekať celú fasadu alebo aj krov strechu) Ďakujem


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 193.230 (?), 8.11.2014 21:25

Dobrý deň nam sa o objavilo asi pred 5 dnami ale mame ich na fasade tisicky des hlavne večer a v noci... čím ste to postrikali mate to ešte prosím ako sa toho zbaviť a hlavne s čoho sa to rozmnožuje? može byť že sme pri poli a družstvo nechalo hniť slamu na poli že na kurenie ale už tam asi 3 týždne nie je?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 112.238 (?), 30.3.2021 17:09

Dobrý den, Horizon již bohužel není v distribuci, jak jsme se dnes dozvěděl ve specialozovaném obchoddě. Nemáte, rpsím,  typ na nějakou obdobně fungující altenativu? 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 5.186 (?), 11.10.2017 17:37
Dobry den. Mame rovnaky problem. Chcem sa opytat ci u vas stale pretrvava problem? Alebo ako ste ho vyriesili? Budem vdacna za kazdu radu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika