Kuna v zahradě



tajga - (1) - 79.248 (?) 
30.7.2020 22:49, zobrazeno: 1674x

Máte někdo zkušenost s tím, že by kuna dělala na zahradě škodu? Sousedka říká, že jí ničí jahody, zeleninu atd. Že si tak prý kuna hraje a dělá to drápkama. Fotopast u ní na zahradě kunu vyfotila. Nás obviňuje z toho, že kuna k ní chodí od nás a že naši zahradu neničí protože ji považuje za své území. Vůbec nevím, co si o tom myslet. Našla jsem, že kuna sice škodí mnoha způsoby, ale o zahradě nic.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 248.127 (?), 31.7.2020 12:20

V naší zahr.osadě byla kuna roky a nikdy na plodiny nešla, jen jsme nacházeli hovínka s peckami a v zimě stopy ve sněhu.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 91.196 (?), 31.7.2020 13:52

Dělají to mláďata-ať už kun, nebo taky koček, psů..., dokonce i dospělci-kočky např. zvečera, když se rozcvičují na noční šichtu-nejednou jsem to viděl! Nedělejme si falešné iluze, že jen člověk je schopen ničit, nebo naopak domýšlet, jak jeho chování může vadit jiným tvorům. Tím nechci říct, že v tomto konkrétním případě je pachatelkou ta Vaše kuna.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 148.5 (?), 31.7.2020 17:52

Vyfotila tu kunu, jak jí drápe jahody? Leda p.dcheeky Kunu nic takového nezajímá. Prosím vás, já mám v zahradě jak kunu, tak jsem měla dvě štěňata, dvě koťata(ted mi zrovna kocour odrůstá) a žádné ze zvířat mi zeleninu neničí. Jo kosi, tak ti všechno. Rozklovají jahody, rybíz, třešně, broskve... co nemám přikryto, tak mi zničí. Ne, že sežerou, ale všechno minimálně naklovají. Kdyby si i kotě chtělo hrát s jahodou, tak si bude hrát s jednou a to sousedka těžko pozná(pokud tedy nemá dva keříky se 4 jahodamawink) Větší bl-ost jsem fakt neslyšela. Dejte jí to přečístwinkKonvalinka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 182.227 (?), 31.7.2020 21:08

Manželka kdysi dala do cesty, kde kuna pravidelně chodila, několik větších chryzantem v květináčích. Do rána byly rozfofrované na malé kousíčky.P

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 24.79 (?), 31.7.2020 22:25

Nejprve bych se jí zeptal jak to ví, že je to vaše kuna, to by musela mít u vás někde hnízdo. Měli jsme kuny, ale už je to dávno a nějakou škodu udělali, např. totálně rozváleli hrách, viděl jsem je.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 241.131 (?), 1.8.2020 0:04

Sousedce bych řekl, že kuna není moje. Jestli má zájem, ať si jí vezme k sobě. Já osobně jsem jednu kunu chytil do sklopce, když mi trhala zateplení, takže jestli chcete můžete kunu chytit a sousedce jí věnovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika