Která potvora mi krade boty?



Hospůdka na mýtince - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (105) - 41.3 (?) 
28.9.2016 1:50, zobrazeno: 6959x

Již 2 týdny mi nějaká potvora krade boty ze stodoly a vždy v noci si je odnese 50 až 100 metrů daleko, buď na hromadu pilin, nebo na záhon pokrytý posekanou trávou. Tuhle jsem ráno hledal 3 boty, každou jinou a všechny byly pryč. Když dám boty na stolek, tak nemizí. Je jedno, zda jsou to boty textilní, nebo plastové (pantofle), moje nebo vnučky. Odnesené boty nejsou okousané, poničené a ani žádné stopy na pilinách jsem nenašel.

Dříve mi na zahradu chodil srnec a 2 zajíci, od doby co na noc zavírám vstupní vrata už ne, a ani bych je z toho nepodezíral. Dvakrát jsem přistihl lišku, že chtěla ulovit kachnu indického běžce, od doby co umřel poslední pejsek se tu prochází 3 ježci a 5 koček. Že by kočka fetišistka?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 68.213 (?), 28.9.2016 9:31

Že by kuna, jsou velmi hravý, a zlomyslný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
mi013068 - (14) - 155.246 (?), 28.9.2016 9:36

po instalaci kamery jsem byl sokovan.pachatelem byla liska.a jak se s botama mazlila.nacapali ji i u rekreacni pronajmove chalupy v krkonosich.problem tam resila i policie.boty byli roznosene po lese

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 240.228 (?), 28.9.2016 10:30

Našla jsem to až dneska, ale už jste záhadu objasnil za mne. To samé se mi stávalo, po nastěhování se do novostavby, v dřívější lišákově trase. Lišák dál korzoval přes naši zahradu až do doby, než jsme pořídili psy(/ne kvůli němu, lišák mi nijak nevadil, slepice nemám)Také se mi pořád ztráceli ode dveří boty, některé jsem nacházela po zhradě, jednu jsem dokonce už nenašla(asi někde na okolních polích) Až jednou v noci hrkání hliníkového zahradního nábytku, já myslela, že nám to snad někdo krade. Otevřu v patře okno, posvítím baterkou dolů a kouká na mne vyjukaný lišák. Tu mi došlo, kdo krade boty a také to, proč pak divně smrdí - byli přečůranéwink Konvalinka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Hospůdka na mýtince - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (105) - 47.2 (?), 28.9.2016 20:05

Také mne to napadlo, včera liška ukradla sousedům kačenu, možná má falešnou březost. Moje kachny naštěstí přežily bez úhony. Ovšem další 2 boty pohozené na zahradě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika