Kdo mi hrabe díry na zahradě?



Stránky: 1,  2   
Mr.Fazole - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (116) - 231.34 (?) 
30.7.2014 20:38, zobrazeno: 26165x

Na zahradě s mi oblevují nahodile vyhrabané díry, tak 10-15 cm v průměru. Hloubka do 20 cm. Jsou vyhrabané jen tak, "pro radost"crying. Dále tomu tvorovi chutnají švestky. Spadlé čačanské si odnáší na podezdívku plotu, někdy zbude půlka, většinou ale jen pecky. Mám doma kočku, i přes noc je venku, další kočky přes zahradu procházejí. Dále je v okolí několik kun a tchoř, V blízkém okolí ještě dva velcí psi též po celý den na zahradách.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 248.21 (?), 30.7.2014 22:54

Pokud vím, tak švestky žere kuna.             Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Mr.Fazole - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (116) - 20.246 (?), 31.7.2014 9:25

Na kunu jsem taky myslel. Ale proč ještě hrabe ty díry, to nechápu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.138 (?), 31.7.2014 9:30

buďte rád, že žere i slimáky, kdyby nebylo tak sucho, nemusela by je vyhrabávat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 57.250 (?), 31.7.2014 12:37

Takové jámy po zahradě mi vyhrabává pes.  Ke všemu ten náš,  hledá myši.  Ví, že nemá, když jdu kolem, zalehne díru a tváří se, že odpočívá. Jak odejdu dál, už má čumák pod drnem. Malý stromek dokáže podhrabat celý.  Ale jinak je to fenečka poslušná a hodná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 6.7 (?), 31.7.2014 14:02

Moj dedo takto rozryval zahradu, pretoze hladal zakopanu slivovicu. Sam ju zakopal, ale babka posunula o kus dalej. Obaja sa predtym dohodli, ze ju nechaju na svadbu vnucky, ale dedo nevydrzal a hladal... Hanbil sa, ked z neho babka dostala priznanie, preco prekopaval zahradu. Slivovica sa dozila svatby a vsetci (pritomni) boli radi, ze to takto dopadlo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 160.17 (?), 10.8.2014 10:03

Dobrý den, taky bych ráda věděla kdo mi den co den dělá nové,,dírky" po zahradě..jakoby někdo chodil a zapichoval klacek do země... jsou úzké a nejsou ani hluboké tak 2-3 cm, podezíram ježka který bydli na zahradě..ale dosud to žádny nedělal, tak nevím... Užovky to doufam nedělají? nedávno mi pes jednu zakous-přidusil, nevím přesně... že by se mstili..? vtípky..Za chvíli bude celá zahrádky,,zrytá"...když dělá díry pes tak ho okřiknu, ale co s tímhle??

Dírky v trávniku
Dírky v trávniku
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 36.27 (?), 29.2.2020 18:38

Jezevec lesný

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 178.38 (?), 10.8.2014 10:15

Cvrček. Nedělal bych s tím nic. Co vám vadí na takových malých dírkách?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 72.149 (?), 10.8.2014 11:06

Já bych podezíral kosa

FO

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika