Jak na mravence v domácnosti?



Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 144.30 (?) 
15.6.2010 7:25, zobrazeno: 54967x

Dobrý den,

prosil bych o radu, zda někdo z vás nemá zkušenosti s elektronickým přístrojem na odpuzování mravenců v domácnosti- pokud nějaký takový účinný existuje. Případně, jaký přístroj je nejlepší. Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 144.30 (?), 5.7.2010 20:17

Tak mravence už to přestalo bavit,  když se žádná rada neobjevila, tak se z komory raději odstěhovali sami.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
lea. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (459) - 120.236 (?), 5.7.2010 21:21

A nodtěhovali se jen do jiné místnosti? ty jsi je ničím nepostříkal?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 144.30 (?), 9.7.2010 18:13

Prvně byli v kuchyni, tam jsem jim ti zarazil Biolitem, potom si udělali cestu v rozvodech elektriky(začali vylézat ze zásuvek),tam jsem jim ti také vystříkal, nakonec se objevili v komoře, to bylo ale stěhování kupy věcí(použit znovu Biolit),ale za několik dní se jich tam pár objevilo znovu, ale to už jsem nechal být-kdo by to znovu stěhoval-proto ten dotaz na nějakou elektroniku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
hajank5 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (501) - 126.125 (?), 9.7.2010 18:29

Dnes jsme s nimi také bojovali, najednou byli potvory v kuchyni, tak jsem je postříkala, no ale stříkejte si v kuchyni nějakej sajrajt, došla jsem koupit Biotoll-bílý práškový pudr. Manžel to nasypal v místě výskytů a podle zdí... uvidíme jestli se ráčili odstěhovat. Zatím tu žádný není. Pro jistotu jsem dala vedle linky láhev se sirupem, aby si kdyžtak šli pochutnat na něčem sladkém / a utopili se/ Nesnáším je venku, natož doma a v kuchyni.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.201 (?), 10.7.2010 20:37

Hezký večer, na mravence s úspěchem používám domečky, dva ks v balení asi za 70 kč.Položím na zem a víc si toho nevšímám.Mravenci si otrávenou potravu nanosí do hnízda a postupně vymizí.Když jsem to dala poprvé, ze zvědavosti jsem pozorovala co se bude dít.První, druhý den obaleno mravenci a pak den po dni jich bylo míň a míň,až docela zmizeli.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 144.30 (?), 13.7.2010 17:43

A kde se ty domečky dají koupit?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
j.c. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (142) - 190.236 (?), 13.7.2010 18:42

Na mravence který sem měl před časem v baráku jsem použil v drogerii prodávaný Formitox. Protože ho v podobě ve který se prodává moc nebrali, nasypal, rozdrtil, rozpustil jsem ho v sirupu, slupli to a za pár dní zmizeli všichni.    j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.201 (?), 13.7.2010 19:47

Domečky Effect kupuji v drogerii Teta.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
lea. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (459) - 120.236 (?), 13.7.2010 22:00

Moje zkušenost je taková: přestěhovali jsme se do starého, neudržovaného bytu, kde v komoře- spíži bylo vše: mravenci a kdejaká havěť. Vše jsme vystěhovali a kompletně vystříkali desinsekčním velmi silným, ale člověku neškodným přípravkem, který se používá k desinsekci letadel (jiné ale budou určitě také účinné. Vtip je v tom, že po vystříkání takové místnosti se tato musí na několik hodin uzavřít a ne hned větrat. Teprve pak je možno nastěhovat zpět očištěné a prohlédnuté potraviny, věci. Ne hned větrat!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika