Kde sehnat RODEX



Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
host 
14.11.2003 14:05, zobrazeno: 389576x
Prosím o radu, jak vyhubit neúprosné hraboše a hryzce.

Děkuju, Míša.
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host, 14.11.2003 14:33
Hraboši a zejména hryzci, kteří jsou ostražitější, jsou skutečně velmi nepříjemní. K jejich hubení můžete použít jedovatých návnad nebo pastí.

Při použití jedovatých návnad postupujte tak, že nejprve zadupejte všechny kopečky a do těch, které jsou obnoveny naklaďte jedovatou návnadu. Návnada by neměla být přístupná pro drůbež a ptactvo, které by se mohly jejím pozřením otrávit. Zlikvidovat je nutné i otrávené škůdce tak, aby je nepozřela například vaše kočka.

Pasti se kladou do obnažených nor, které je nutné zakrýt. Pasti je vhodné zafixovat, aby Vám je hryzec neodtáhl.

Pro obojí platí, že je nutné dbát na to, aby návnada nebo pasti nebyly cítit člověčím pachem. Při jejich aplikaci je proto vhodné používat například gumové rukavice.

Krtek na zahradě na rozdíl od hraboše a hryzce je spíše pomocníkem hubí řadu druhů škodlivého hmyzu. Oproti hrabošům a hryzcům se neživí okusováním nebo vyžíráním kořenů rostlin. Škodí tedy pouze tím, že dělá krtiny a porušuje kořeny svým cestováním po zahradě.

Petra
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host, 17.11.2003 18:36
Použít "prskavky" R O D E X.100% úspěch ,tisíce děkovných dopisů.Nejlépe fungují na podzim a z jara,kdy ty šmejdi nejsou moc aktivní.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host, 15.3.2004 12:06
Děkuji, ale kde lze sehnat ty prskavky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host, 16.3.2004 14:40
Prskavky RODEX (sada 5 ks) jsem právě zakoupil v BISKUPSKÉ ZAHRÁDCE - Praha 1, Biskupská čp.3 za cenu 66,-Kč.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Jirkac - (2), 1.5.2004 11:46
Co je to Rodex a jak se používá?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host, 1.9.2004 8:54
Prskavky Rodex mi doporučil prodavač na krtka. Každý den ten šmejd udělá tři nové krtince. Dva už jsem vykopal ale jeden se nedá chytit. Tak jsem mu do každého čerstvého krtince dal jeden Rodex, celkem 15 kusů na zahradu 80m2. Krtek si ryje dál, občas mě ze země vyvrtá i Rodex a vůbec mu to nevadí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 45.82 (?), 3.8.2007 12:40

Souhlasím, RODEX nefunguje. Minulý týden jsem všech pět aplikovala do nových děr a druhý den se mi krtek vysmál tím, že si pro radost udělal další tři nové krtince. :o(

Jana G.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
jekyll - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (498), 3.8.2007 12:57
A nebude to tým, že RODEX je na myši a hlodavce? Prečo by to malo fungovať?
Krt nebol a nie je hlodavec. Ani myš.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Sršeň Milan - (6) - 150.2 (?), 23.7.2009 12:52

Toho prodavač bych vzal na zahradu u zkusil prshavky jak by nepomohli tak omlátit o hlavu tomu je to jedno hlavně že to prodá co 100% zabírá je karbid a je od něho pokoj

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika