Aversol nedrží



pkovarik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1331) - 112.187 (?) 
21.3.2017 9:59, zobrazeno: 1980x

Natřel jsem nechráněné části stromků Aversolem, jen nepatrně ředěný vodou, aby se lépe roztíral. Bylo super počasí a měl spoustu dní na perfektní zaschnutí, stromky pak bíle zářily. Nicméně po 2 deštích je ze stromků téměř všechen splaven, přitom by měl být velmi trvanlivý a po zaschnutí vodou nesmyvatelný.

Nemá někdo tip, proč se tak chová a jestli jeho dle výrobce půlroční trvanlivost není lež?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
MarieW - (5) - 157.7 (?), 3.4.2017 20:21

Mám podobnou zkušenost.  Je něco jiné více trvanlivé?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 19.98 (?), 4.4.2017 19:50

Aversol je trvanlivý až až a rozhodně ho po zaschnutí déšť nesmeje.Na některých kmínkách mi drží cca 5 let.Někde děláte chybu - nemohl třeba někdy před použitím přemrznout?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
pkovarik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1331) - 144.249 (?), 4.4.2017 19:52

To fakt netuším. Koupil jsem ho a aplikoval. Jak ho skladoval prodejce těžko říct. Ale jak říkám, po měsíci je totálně smyt ze stromků.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6461) - 9.135 (?), 4.4.2017 20:04

Nevím, Aversol se u mně chová, jak píše kolega, zaschlý drží na větvích přes dva roky. Asi už pak neúčinkuje, ale smýt nejde.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika