Agresivni Rehek na zahrade



jofree - (40) - 134.151 (?) 
16.6.2020 11:55, zobrazeno: 1408x

Nekdo se mozna muze divit, avsak ja z tohoto ptaka opravdu silim.

Mame je vsude, nelze mit zadny zahradni nabytek venku, nelze mit nic cisteho, vsechny paraperty, kompletne vsechna zem, stul, boty u dveri vsechno posere, i kdy nechate chvili venku kybl, tak si sedne a vysere se do nej, nechapu to, vsechno je od nej pokaleno. Necham otevrene dvere od auta vysere se na palubovku, je tohle normalni? Uz ne, ze...

Takovy nezmar ptak, jak s nim zatocit?

...

Kazdy rok dokola. Kdyz se snazi na jare hnizdit nekolik paru u nas tak kazdy den likvidujem hnizda, je schopen natahat kazde brzke rano, spoustu neporadku.. a nechat ho vyhnizdit, znamena cire peklo..

Uz na to nemam silu, abych byl otrokem a neustale uklizel po tom ptakovi.

Mozna to nekomu prijde zvlastni, ale mit hovno i v kave, ktera zustala 10 minut bez dohledu je uz fakt dost..  

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6460) - 9.144 (?), 16.6.2020 19:39

Nějak likvidovat rehka by byla asi škoda. Já s ním mám dobrou zkušenost, když tu hnízdili dva, neměl jsem problém s běláskem na zelí, vysbírali všechno. Omezit by se asi dal snížením možností hnízdění. Anebo přítomností kočky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 46.59 (?), 16.6.2020 22:31

Já mám rehků plnou zahradu, domácí i zahradní. Jsou to čistě hmyzožravci, takže spořádají kila hmyzáků. Narozdíl od kosů mi nežerou třešně, borůvky, ale i to je příroda. Lze jít cestou, kterou razí kolega - zahradu vybetonovat vydláždit a ptáci se stáhnou k sousedůmcheeky

Daník

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
jofree - (40) - 158.118 (?), 16.6.2020 23:23

... to ne.. nic betonovat nebudeme.. :-) jen chcem omezit jejich pohyb kolem nas, obtezuje to opravdu...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
jofree - (40) - 134.151 (?), 20.6.2020 10:36

ano, zasadni je, ho nenechat vyhnizdit, na to si dam proste velky pozor, jina se stane co ted, cele okoli domu je pokalene


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Kudibal - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (129) - 184.50 (?), 20.6.2020 13:38
Je to zvláštní. Měli jsme tu nedávno rehky s mladými. Už vyletěli. Byli čistotní. Staří vůbec nenechávali stopy a od mladých hovínka odnášeli pryč z hnízda. Až když byli mladí hodně velcí, už nestačili odnášet a bylo naděláno i dole pod hnízdem. Dali jsme tam igelit. Ale jinde okolo nic špatného neudělali. Loni bylo to samé. Váš rehek je nějaký postižený.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika