Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

dobrý večer, nikdy by mě nenapadlo, že budu psát nějaké téma o hmyzu..dnes jsem to už nevydržela a hledala n anetu oč jde..ano jedná se o tuto hrůzu zvanou chroustík-tak to je teda opravdu chroustík jak má být..je to hnus!!! večer nemůžu ani se psem ven..mám fobii na tento hmyz, celkově na brouky, co vypadají jak toto malé hnusné bzučíčí monstrum, co naráží do čeho se dá a pronásleduje vše, co se kolem mihne..dnes jsem byla se psem v podvečer a najednou bzukot a rachot a jako když otevřete klece a začalo to..za 4 týdny rodím, ale málem jsem dnes hrůzou a odporem běžela domů a párkrát si i zařvala, protože jich do mě pár narazilo.. ano byla jsem jak hysterka, ale kdo to pozná a nenávidí to jako já, tak mě snad pochopí..je jich tady na Vysočině tolik, že se nedá ani jít ven a zavíráme okna co dělají..jak dlouho tyto mrchy mají letní prázdniny a četla jsem, že tohle se děje jednoub za 4roky, ale mě se to tedy nezdá..děkuji za odpověd..a krásný večer...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika