Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím všechny, sametky máme též, ať zahradu sekáme či nikoliv jsou prostě tam. Na mojí dceru je přenáší hlavně naše kočičky a pes, které jsou jimi snad obsypané (hlavně v uších a na packách kolem drápků). Takže jsme dceru zkusila před vstupem na zahradu nastříkat offem a docela to pomohlo. Sametky máme na zahradě co si pamatuji, už moji rodiče s nimi bojovali (32 let), jednou jim někdo poradil, že je žerou slunéčka sedmitešná, tak tehdy získali někde pytlík slunéček a rozsypávali je po zahradě a je fakt, že se pak výskyt sametek omezil. Ale kde je sehnat teď, toď otázka. Přisátých se nejlépe zbavuji tak, že je vyškrábnu z pupínku nehtem a nalepím jí na kousek izolepy (rychle totiž zdrhaj, mrchy jedny). Dřív jsem je rozmazávala na kousek bílého papíru, abych viděla, že jsem jí opravdu dostala pryč. Pak místo namažu francovkou. Zrovna včera jsem jich mojí dcerce (3roky) vyškrábla asi 30. Nejspíš jim chutná, protože nikdo jiný z rodiny jich tolik nikdy neměl, a na manžela nejdou vůbec. Zálézají do teplých míst, kolem gum, do třísel, podpaždí a pod kolena, ale dcerka je má i v uších za ušima, dokonce i na oku (spodním víčku pod řasami) jsem jí jednu vytáhla a i ve vlasech a kolem genitálií. Tak přeji úspěšný boj, zdraví Daniela

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika