Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Po prvním víkendu v srpnu jsme se opět přesvědčili, že se sametky probouzí. Minulý týden jsme měli naplánovanou dovolenou a jeli jsme na naší chatku na zahradě. Představa kousancového týdnu mě dost děsila a tak jsem hledala a hledala našla info o tom, že hmyzu páchne levandule. O molech vím, ale nenapadalo by mě to i ve vztahu k bodavcům. Tak jsem zahájila levandulový týden. Levandulový šampon na vlasy, levandulové mýdlo na koupání a každý den jsme se stříkali několikrát za den levandulovou vodou - udělala jsem jí z levandulové esence - asi 40 kapek do 150ml. Od komárů jsme pokousaní nebyli vůbec a sametka se oproti loňsku hodně omezila. Vlasně nejvíc jsem jich měla na krku pod vlasy 4-5. Takže museli putovat opravdu daleko - chudinky :-). Není to tedy zaručená ochrana, ale není to škodlivé a může se to použít i na děti. Ostatně po vykoupání v levanduli se všechny kousance hodně zklidní. Tak to zkuste a třeba to pomůže i Vám. Přeju úspěch Marie

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika