Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Musím vylíčit také svou zkušenost se sametkou. Před dvěma lety jsme také na své zahradě zjistili její přítomnost nespočtem svědivých pupínků po celém těle, hlavně v oblastech spodního prádla. Hledala jsem na internetu nějaké účinné přípravky, jak se této potvory zbavit a nakonec jsem koupila K-Othrin, kterým jsem vystříkala celou zahradu, včetně keřů, prostě všude kam jsem dosáhla a OPRAVDU tento přípravek fungoval!!! Strávili jsme na zahradě celé léto a nevím o jediném pupínku. Hned po aplikaci sice začal umírat i jiný hmyz, ale stálo to za to. Klíšťata jsem také na zahradě neviděla. Letos při zasévání květin a úklidu zahrady jsem viděla, že sametka je tam stále s námi. Dokonce svoje vajíčka nakladla na naši okrasnou vrbičku, ze které začaly opadávat listy, které vysávají. Takže opět objednávám 3 krabičky tohoto roztoku a opět vystříkám celou zahradu -cca 16 m2, cena za 1 kus je cca 100 Kč. Vyzkoušejte a nebude litovat. M. Mašková Ústí nad Labem

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika